10 Eylül 2014 Çarşamba

RUNWAY COP: Detective Cha (Cha Hyungsa)2012 - G. Kore yapımı, yönetmeni Shin Tae-Ra olan bu filmde karşımıza Kang Ji-Hwan, Sung Yu-Ri, Kim,  Young Kwan,Shin Jeong Keun gibi isimler çıkıyor.

Bir polis olan esas elemanımız dedektif Cha' ya insan demek pek mümkün değil. Yıkanmaktan pek hoşlanmayan, pis, dağınık bir mağara adamı kıvamında hayatına devam eden Cha kardeş, mesai arkadaşlarına bu haliyle hayatı dar etmektedir.

Model dünyasında bir uyuşturucu olayı nedeniyle bu arkadaş ve ekibi olaya dahil olmak durumunda kalırlar. Amirler tasarımcıyı  kafalarlar ki aralarından biri fashion show ekibinde sivil olarak yerini alsın. Gelin görün ki ilk showunu sunacak olan bu modacı da bizim ayı kılıklı Cha' nın lisede yazdığı kız çıkar.

Olaylar gelişir, Cha model dünyasına adımını atar ve kovalamaca böylece başlar...Kafa yormayan, zaman zaman oldukça eğlenceli olan bir film. Vasat altı bir kurgu ile vasat üstü bir iş çıkardığı söylenebilir ekibin. Bunda Cha kardeşin hali ve tavırlarının payı bulunuyor.

Öyle ki üzerinize gelen 100 kiloluk mağara insanı Cha gören bir suçlu iseniz kaçmak yerine bir şeylere sığınmak zorunda hissedersiniz mutlaka kendinizi.

Yalnız Jae- Young arkadaşım, buraya gelsen o muhteşem diyet yöntemin ve azimin ile paraya para demezsin. Çok başarılı 2 haftada 20 kilo!!

Filmde ayak kaydırmanın birebir yöntemlerini görmek mümkün bu yüzden içinde birlikte takıldığınız elemanlara ve sakarlık/ayılık ölçülerine dikkat edin gibi çok gizli bir mesaj da bulunmakta.

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...