6 Nisan 2013 Cumartesi

GREASE... Korece...Bir zamanlar esen bir Grease fırtınası vardı, gençliğinde ya da çocukluğunda bu filmi izleyen nice gençler Greased Lightning eşliğinde tribe girdi, bir Sandy bulayım da Summer Nights seslendireyim dedi ya da gece ay ışığında Hopelessly Devoted To You' yu söylemeye çalıştı. Niceleri jöleyle diktikleri saçlar nedeniyle madara oldu...

Bir döneme Grease damgasını vurdu... Kim ne derse desin klasiklerden biri bana kalırsa...Aslında 1971 yapımı bir müzikal olan Grease, film olarak 1978 de yayınlanınca büyük başarı kazanıyor ve devam eden 20 yıl boyunca televizyonlarda her yıl iki kere yayınlanmayı garantiliyor.

John Travolta ve Olivia Newton John film deniline ilk akla gelen isimler...

Konuyu uzatmıyor ana mevzuuya dönerek olaya bir de Korece yaklaşıyorum.

Efendim önce John Travolta' dan geliyor... SandyBu da SS501' den Park Jung Min (arkadaki gül yaprakları değişik bir hava katmış :p)Olivia Newton John' un seslendirdiği parça (yine filmden alayım) Hopelessly Devoted To YouKorece dinlemek istersek Yun Gong-ju seslendiriyorÖyleyse yaza doğru emin adımlarla ilerdiğimiz şu günlerde bu yazı Summer Love ile sonlanır...Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...