28 Aralık 2010 Salı

COFFEE PRINCE: Choi Han Kyul olmadan tadı oluyor mu? :)
Uzun süredir teknik arızalar nedeniyle yazamamaktan ötürü medeniyete kavuşup interneti bulunca hemen fırsattan yararlanmak lazım diye düşünerek bugünün bir ayrıntısını aktaralım...

Soğuk seoul günlerinde hava - 10 civarlarında iken ve ben sokaklarda dolanmakta iken içim ısınsın diye en sonunda bu dizinin çekildiği kafeye girdim. Burada iki gün içinde tanıştığım ve kanımın bir anda kaynadığı çünkü kendileri de birer kore dizisi manyağı olan bir adet Japon, bir adet Hong Konglu ve bir adet Tayvanlı nın ayrı ayrı adını verip gitmelisin demeleri üzerine işkillenmiştim zaten demek ki arada bilinç altıma işlemiş.

Coffee Prince iyidir, hoştur dedik ve bakalım çekildiği yeri gözlerimizle görelim diyerek bir yandan da içim ısınsın sıcak bir şeyler içeyim diyerek burayı bularak girdim.

Bu arada şunu belirtmeliyim ki Seoul' e gelen özellikle Asyalı hemcinslerimizin çoğu birer Kore dizisi manyağı... Kore gerçekten celebrityleri üzerinden turizm yapıyor demek yanlış olmaz ki bu stratejiyi takdir ediyor ve bu güzellikleri dünya ile paylaşmalarından ötürü sevgilerimi yolluyorum.

Neyse sonunda kafeye vardım. Hayalkırıklığımı tabii ki... tabii ki dizideki halini beklemiyordum ama insan en azından oraya çalışan hatun yerine bir tane güzel çocuk koyar :P kahveler fena değil ama mekan sadece isminden kazanıyor işliyor belirtmeden de geçmek istemem bu detayı...

Neyse en azından bu mekanı canlı gözlerle görmenin verdiği hafif ve gereksiz mutluluğu yaşarken fotoğraflar pek iyi değil diyerek ayrılıyorum...Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...